Terug naar overzicht
Het onmogelijke mogelijk maken
Ik zat nog op school toen een klasgenoot vertelde dat hij bij de ziekenomroep in Vlaardingen zat. Dat leek me wel leuk dus ik ben met hem meegegaan en toen ben ik maar gebleven. Dat was in 1977 en ik ben nog steeds betrokken bij wat inmiddels Plus Radio is.
Van huis uit ben ik een techneut. Elektronica en elektrotechniek is mijn vak en mijn specialisatie is geluidsapparatuur. Ik doe dit werk omdat ik spelen met apparatuur gewoon leuk vind. Als een ander daar ook nog plezier van heeft dan is het dubbel zo leuk om te doen.
Technisch gesproken is dit werk altijd een uitdaging want de heren programmamakers willen altijd weer iets nieuws. “Kan dit?” vragen ze dan. “Ja,” zeg ik dan meestal, “we hebben wel even een schroevendraaier en een soldeerbout nodig, maar het kan.” Dat vind ik leuk om te doen: het onmogelijke mogelijk maken.

Laat je Inspireren door de klik van
Ton Hanemaaijer
Technicus bij Plus Radio