Financiën en Fondsen

Deel dit bericht

Geld, je kunt weinig doen zonder financiering van je organisatie of je idee. Er zijn meerdere manieren om aan geld voor je plan of organisatie te komen. De meest duurzame manier van financiering is het zorgen voor financiering vanuit verschillende bronnen.

Hoe kom je aan financiering?

Het kennisplatform Sociale Kracht van het Oranjefonds biedt kort-en-krachtige informatie over diverse financieringsvormen. Je vindt hier korte filmpjes en artikelen die je snel wijzer maken.

Daarnaast hebben De Nieuwe Gevers in samenwerking met Nonprofit Network NL een aantal masterclasses over diverse financieringsvormen op YouTube gezet die je terug kunt kijken. Deze masterclasses maken onderdeel uit van hun Kennistrack Fondsenwerving.

NB Andere Masterclasses vind je bij het specifieke onderwerp

Subsidie aanvragen

Fondsen aanschrijven

Andere financieringsmogelijkheden

ANBI-status

Informatie

TRAININGEN

KLiK Vrijwilligers biedt geregeld de training ‘Geld voor je plan’ aan. Hou de Academie en onze organisatienieuwsbrief in de gaten voor de data waarop de training gegeven wordt.

Fonds Schiedam Vlaardingen geeft minimaal 2x per jaar een training over het aanvragen van geld via het Fonds. De data voor deze trainingen vind je in de agenda van het Fonds Schiedam Vlaardingen e.o.

Op ons e-learningsplatform KliK Vrijwilligers Leert vind je gratis e-learnings die jou als bestuurslid meer inzicht geven in zaken met betrekking tot financiële verantwoording.

Aanmelden voor een account op KLiK Vrijwilligers Leert